Новини

Case IH представить трактори Quadtrac CVX оснащені трансмісією CVXDrive на Lamma

8 Січня 2018 130

Трактор Case IH Quadtrac 540 CVX на Agritechnica 2017
Трактор Case IH Quadtrac 540 CVX на Agritechnica 2017
Traktorist.ua

Компанія Case IH представить на Lamma три нові трактори Quadtrac CVX, оснащені трансмісією CVXDrive. Такий вид трансмісії вперше доступний на шарнірному гусеничному тракторі. Про це повідомляє офіційний сайт виставки Lamma.

Quadtrac 540 CVX з двигуном 613 к.с. є найпотужнішим трактором у світі, оснащеним безступінчастою трансмісією. Також трансмісією CVXDrive оснащені ще дві моделі Quadtrac 500 CVX та Quadtrac 470 CVX з максимальною потужністю 558 к.с. та 525 к.с. відповідно.

Трактори Case IH Quadtrac CVX оснащені 12,9-літровими шестициліндровими двигунами Cursor 13 з електричним управлінням, виготовлені сестринською компанією FPT Industrial.

Нова опція CVX забезпечує плавний рух у діапазоні швидкості 0-40 км/год та 0-18 км/год в режимі заднього ходу, а також дозволяє встановлювати три різні задані швидкості у діапазоні від 0 до 40 км/год., що налаштовується з допомогою регулюючої ручки і кнопок на мультиконтролері.

Серед ключових функцій присутня система автоматичного управління продуктивністю (APM), яка забезпечує найбільш ефективну роботу машини, якщо метою є мінімальне використання палива або максимальна потужність.

Також на виставці Case IH презентує ряд нових і оновлених тракторів. Тепер трактори Puma 140, 150 та 165 доступі з новою базовою специфікацією Х та оснащені шестиступінчастою трансмісією з напівсиловим перемиканням передач.

Всі моделі тракторів від Puma 185 Multicontroller до Puma 240 CVX мають оновлену підвіску переднього мосту для підвищення плавності ходу і стійкості машини. Вони також можуть бути обладнані системою адаптивного рульового керування (ASC).

Компанія також представить новий трактор Maxxum ActiveDrive, який нещодавно був удостоєний нагороди Машина року, а також три нові універсальні трактори Farmall.Радимо почитати