Новини

Grimme розробив новий фронтальний ґрунтообробний пристрій серії FA

9 Січня 2018 71

Фронтальний ґрунтообробний пристрій серії FA
Фронтальний ґрунтообробний пристрій серії FA
Grimme

Компанія Grimme розробила нові фронтальні ґрунтообробні пристрої, які призначені для попереднього формування гребенів при посадці картоплі, уникаючи ущільнення колесами трактора.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

З метою скорочення технологічних проходів фронтальний ґрунтообробний пристрій використовуєтьсяна практиці в комбінації з відповідною картоплесадильною машиною.

Компанія Grimme пропонує ринку дво- і чотирирядні фронтальні ґрунтообробні пристрої нової серії FA. Обидва варіанти можна отримати з дозволеним до застосовання баковим обладнанням TS 420 з 2-ма баками, кожний об'ємом 200 літрів.

Для внесення добрив локально під бульби двухрядний FA 200 може бути опціонально оснащений пристроєм внесення добрив ємністю 650 л і шириною в 2,2 м, що полегшує його завантаження, наприклад, ковшем фронтального навантажувача.

Для захисту дорогих добрив від дощу серійно інтегрований складним захисним тентом. Від подачі з бака до внесення в ґрунт добриво повністю закрито, що попереджує потрапляння пилу на радіатор і його захист.

З метою економії добрив пропонується відключення окремих рядків вручну. Низький монтаж значно покращує кругозір водія і сприяє безпеці руху. На приводі пристрою внесення добрив при посадці в гряди забезпечують два колеса з шинами профілю AS оптимальну тягу і, тим самим, постійне оптимальне внесення добрив.

Для традиційного обробітку можна, за бажанням, отримати прутковий валець для приводу. Для полегшення техобслування пристрою внесення добрив є центральне місце змащування в серійному устаткуванні. Новий пристрій FA 200 можна оснастити як пристроєм внесення добрив, так і баковим обладнанням.
Пезентація новинки відбулася на Агрітехіка-2017. Радимо почитати