Новини

Michelin планує стати світовим лідером в області технології центрального накачування шин

9 Січня 2018 81

Трактор із шинами Michelin
Трактор із шинами Michelin
agroinfo.com

Компанія Michelin перестала бути просто виробником шин, а тепер збирається стати світовим лідером в області технології центрального накачування шин. Ця амбітна мета — наступний крок після придбання німецької системи накачування шин фірми PTG і системи управління тиском в шинах французького виробника Téléflow.

Про це повідомляє agroinfo.com.

Michelin заявляє, що ці придбання означають початок нового підходу до їх лінії сільськогосподарської продукції, а також те, що дозволить компанії запустити безліч інноваційних глобальних рішень. Першим конкретним прикладом є шина Zen@Terra, в якій поєднуються недавно випущені шини Michelin EvoBib ADT (Adaptive Design Technology) з центральною системою накачування.

Компанія каже, що система дозволяє використовувати шини наднизького тиску в польових умовах, але потім швидко збільшувати тиск при русі на дорозі за допомогою простого у використанні вбудованого сенсорного дисплея, що знаходиться в кабіні.

«Наша мета полягає в продовженні інноваційних розробок, щоб надати більш комплексні рішення, які б допомагали фермерам оптимізувати продуктивність своїх машин, і при цьому захищали ґрунт. Zen@Terra є комплексним вирішенням, що управляє всіма видами шин і їх взаємодією з ґрунтом, як в полі, так і на дорозі», — говорить президент сільськогосподарського відділу Michelin Еммануель Ладент.

Після трирічних дослідно-конструкторських робіт п'ять європейських фермерів були обрані для тестування системи, після чого в наступному році заплановано комерційний випуск шин для високопотужних тракторів.

Компанія Michelin вважає, що вже зробила три «революції» на ринку сільськогосподарських шин — радіальну технологію в 1970 році, технологію Ultraflex в 2004 році і тепер технологію адаптивної конструкції.Радимо почитати