Новини

Kverneland розробила унікальні косарки, що працюють на основі GPS-позиціонування

27 Грудня 2017 74

Система Kverneland GEOControl
kvernelandgroup.com

Компанія Kverneland Group розробила перші в світі косарки і граблі, що працюють на основі GPS-позиціонування та геоінформаційних систем.

Про це повідомляє прес-служба компанї.

З системою GEOControl механізаторові не потрібно відволікається на те, щоб піднімати або опускати косарку при проходженні краю поля або вже оброблених ділянок, це відбувається автоматично.

А з системою GEORake граблі автоматично не захоплють валок, який вже сформувався. Машина піднімає ротори при виїзді на межі поля, тобто механізатор займається тільки керуванням машиною, а не контролем за роботою техніки.

«Вже зараз компанія може запропонувати клієнтам програму, яка буде контролювати всі машини на полі: її продуктивність, скільки рулонів було заготовлено, скільки косарка накосила, і все це вже зараз є. В майбутньому, я думаю, можна розраховувати на автопілоти, за якими оператор буде спостерігати з офісу. Самі причіпні машини контролюватимуть процес, за розумними машинами майбутнє!», розповів керівник відділу продажів кормозаготівельної техніки «Квернеланд Груп СНД» Олексій Летягін.Радимо почитати