Новини

Claydon презентує міжрядний культиватор для контролю росту бур’янів

20 Грудня 2017 143

Міжрядний культиватор Claydon TerraBlade
profi.com

Компанія Claydon презентує міжрядний культиватор TerraBlade на виставці LAMMA 2018.

 Агрегат розроблений для контролю росту бур’янів і підходить для всіх видів комбінованих культур висотою 30 см, посіяних за технологією стрічкового посіву. Культиватор здійснює обробіток на міжряддях шириною 14-15 см. Про це повідомляє profi.com

 Робоча ширина агрегату становить 6 м, а 20 лап розрізають коріння бур’янів на глибину до 3 см. Працює з будь-яким трактором, що має фронтальну зчіпку Cat II, вимоги по потужності 10-12 к.с./м (мінімальна потужність трактора 60 к.с.), швидкість — близько 6 км/год, продуктивність — до 3 га/год. Транспортна ширина становить 2,71 м, а висота — 3,15 м.

Агрегат вважається цінним доповненням лінійки обладнання для боротьби з бур’янами. В компанії говорять, що знищення бур’янів у міжряддях на початкових стадіях розвитку культур сприяє отриманню ними більшої кількості поживних речовин, світла, вологи і кисню.

«Ми розробляли TerraBlade на власній фермі протягом 2 років і виявили, що при використанні цього культиватора разом з гербіцидами, він окупиться дуже швидко за рахунок зменшення кількості бур’янів та збільшення урожайності,» — говорить СЕО компанії Джеф Клейдон.

Обладнанням можна керувати вручну, якщо дозволяє стан ґрунту. Наприклад, на фермах з раннім посівом восени культури вже достатньо розвинуті для того, щоб використовувати цю технологію. Продовжити її застосування можна навесні і до того моменту, поки рослина не досягне таких розмірів, коли використання культиватора може їй зашкодити.


Міжрядний культиватор Claydon TerraBladeРадимо почитати