Новини

Версатайл-Україна планує розширити дилерську мережу

28 Грудня 2017 125

Трактор Versatile 340 під час демонстрації на AgroExpo 2017
Трактор Versatile 340 під час демонстрації на AgroExpo 2017
Traktorist.ua

«Версатайл-Україна» у 2018 р. планує розширити дилерську мережу. Про це розповів на зустрічі зі ЗМІ генеральний директор «Версатайл-Україна» Олексій Колотурський.

Він зазначив, що представництво канадської компанії має дилерів не у всіх областях України, і саме у наступному році буде це виправляти. Зараз «Версатайл-Україна» шукає дилерів для співпраці у Миколаївській, Київській, Житомирській областях, а також у Західній Україні. На сьогодні компанія самостійно займається продажем та сервісним обслуговуванням техніки у цих регіонах. Та для більшої зручності, у першу чергу для клієнтів, у кожній області має бути дилер, який візьме на себе відповідальність продавати та якісно обслуговувати продані трактори, комбайни та ін. Натомість, Олексій Колотурський зауважує, що дилерам не обов'язково купляти техніку у компанії. Головне завдання — знайти покупця.

«Ми вже кілька років не змушуємо наших дилерів викуповувати техніку. Компанія-виробник сама формує необхідні запаси в Україні, і в потрібний момент дилер може отримати техніку з нашого складу для передачі клієнту. Таким чином, завдання дилера — думати і витрачати енергію на роботу з клієнтами, а не хвилюватися за свій капітал», розповідає представник компанії.

Олексій Колотурський, директор компанії Versatile в Україні
Олексій Колотурський, директор компанії Versatile в Україні

Також генеральний директор відзначає, що техніку Versatile вигідно купляти в кредит. Компанія працює з усіма провідними банками і практично сама оплачує відсотки.

«Ми маємо підписані угоди з усіма провідними банками про компенсацію відсотків для наших клієнтів. Ми компенсуємо відсотки зі свого доходу, тобто наші клієнти отримують фінансування для придбання сільгосптехніки за зниженими відсотковими ставками. Команда Versatile в Україні постійно контролює ситуацію на ринку, і в порівнянні з іншими пропозиціями наші умови — найкращі», — додає Олексій Колотурський.

Компанія також надає дилерам техніку для демонстрацій та виставок, компенсуючи частину витрат. Радимо почитати