Новини

Завод Kverneland в Данії святкує 140-річчя

12 Грудня 2017 104

Перший кормозбиральний комбайн Taarup S-1500
Перший кормозбиральний комбайн Taarup S-1500
Kverneland

Заводу концерну Kverneland Group в датському Кертемінде, що випускає лінійку кормозаготівельної техніки, виповнився в цьому році 140 років. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Завод було засновано в селі Taarup в 1877 рік, коли засновник підприємство було випущено перший міжрядковий культиватор.

Через роки його діяльність була переорієнтована на виробництво кормозаготівельної техніки і перший її примірник, кормозбиральний комбайн, був представлений в 1957 році. Серія, що отримала назву Taarup S-1500 стала революцією в сільському господарстві Данії, викликала початок подальшого значного зростання заводу, який вже з 1958 року почав експортувати техніку. Сам комбайн випускали до 2005 р.

В наші дні завод славиться насамперед виробництвом одних з найвідоміших в галузі дискових косарок, прототип яких вперше був представлений в 1968 році. Модель Taarup TS 1650 мала робочу ширину 1,68 м і 4 диска. У 1974 році завод став першим випустив дискову косарку з плющильно апаратом. А в 1984 вперше була представлена ​​косарка з системою укладання скошеної маси у валок.

У 1993 році підприємство було викуплено Taarup Kverneland Group, а його лінійка техніки ефективно доповнила портфель міжнародного концерну. З тих пір завод називається Kverneland Group Kerteminde.

Перша косарка-плющилка Taaurup
Перша косарка-плющилка Taaurup

У нинішньому році завод отримав визнання журі виставки Agritechnica, завоювавши вже в третій раз почесне звання «Машина року 2018» за косарку-метелика з системою GEOMOW, що працює на основі геоінформаційних систем і супутникового позиціонування.

Сьогодні завод є спеціалізованим підприємством в складі Kverneland Group, що випускає кормозаготівельна обладнання для поставок в самому різних куточках світу. Виробничі потужності становлять близько 50 тис кв.м. Тут працює 420 робітників і конструкторів. На сьогоднішній день основні одиниці в лінійці Kverneland Group Kerteminde — це дискові косарки, роторні граблі, ворушилки, подрібнювачі корму.Радимо почитати