Новини

Dewulf презентував трьохрядну картоплесаджалку з технологією точного висіву

12 Грудня 2017 94

Нова трьохрядна картоплесаджалка від Dewulf
Нова трьохрядна картоплесаджалка від Dewulf
fwi.co.uk

Бельгійський виробник техніки для коренеплодів Dewulf презентував свою першу трьохрядну стрічкову саджалку з технологією точного висіву на горбистій місцевості Structural 30. Про це повідомляє fwi.co.uk. 

Трьохрядні картоплесаджалки розроблені спеціально під виробництво салатної або дрібної картоплі, оскільки при більшій щільності висіву можна отримати клубні меншого розміру. 

На даний момент, на ринку трьохрядних стрічкових саджалок домінує німецький виробник Grimme, а також невелика кількість агрегатів виробляється французькою фірмою Agronomic. 

Зараз компанія Dewulf намагається зайти на цей ринок з новою саджалкою Structural 30, яка була нещодавно представлена на Agritechnica та на британській спеціалізованій виставці British Potato 2017. 

Відмінністю цією сівалки від інших є її концепція Wave Belt, в якій використовуються хвилясті гумові стрічки, які запобігають скочуванню матеріалу на один бік при роботі на схилах, що забезпечує рівномірне висаджування. Також вона є більш щадною до посадкового матеріалу.

Крім того, клієнт може вибрати систему Inclino Master, яка використовує кілька датчиків та гідроциліндри на шасі саджалки, щоб підтримувати бункер та висіваючий механізм на одному рівні, оскільки сошники саджалки копіюють рельєф ґрунту. 

Агрегат можна перевести на дворядний режим, вимкнувши центральний ряд. Також причіпна саджалка має дуже малий діаметр повороту завдяки задній направляючій осі, яка може управлятися опціонально з кабіни за допомогою джойстика. 

Саджалка також має перекидний бункер ємністю 3,5 т з решітчатою підлогою для мінімального накопичення сміття, а ще може бути обладнана чотирма камерами для моніторингу роботи машини з кабіни. 

Вартість нової картоплесаджалки становить від €58,000.Радимо почитати