Новини

SYN Trac презентував концепт системного трактора

11 Грудня 2017 171

Концепт SYN Trac
Концепт SYN Trac
Syn-trac.at

Австрійська компанія SYN Trac презентувала новий системний трактор. Експерти називають його навантажувачем без телескопічної стріли та сучасним викликом Fendt Xylon. Про це повідомляє agroinfo.com.

Основною перевагою SYN Trac є повністю автоматизований процес стиковки для передньо-і заднього навісного обладнання. Весь процес управляється кнопкою з сидіння, а огляд з переднього і заднього вікон кабіни, виготовленої в Німеччині, вважається неперевершеним. Крім цього, спеціально виготовлений адаптер дозволяє швидко перетворити машину в телескопічний навантажувач. Також можна додати третю вісь (керовану чи ні), до якої можна додати бункер для насіння або добрив. Ця додаткова вісь також може бути оснащена блоком живлення, який стане в нагоді при роботі з фронтальними снігоочищувачами.

Потужність 10,3-тонного трактора забезпечує 6-ходовий 9,3-літровий двигун CAT Stage IV потужністю 420 к.с., який досягає максимального крутного моменту 1900 Нм при 1400 об/хв. Двигун знаходиться в парі з CVT, гідромеханічною коробкою передач з перемиканням під навантаженням, яка в залежності від обраного режиму має максимальну швидкість 60 або 80 км/год (в обох випадках в режимі економії палива —1500 об/хв). Компанія заявляє, що незалежна гідропневматичне система підвіски на кожній осі також забезпечує високі швидкості і комфортну їзду в полі, а положення двигуна і трансмісії створює низький центр тяжіння. Чотири колеса рівного розміру у Syn Trac можуть бути налаштовані на передньо-або повнопривідне управління.

У наступному році заплановано польові випробування для чотирьох одиниць 4×4. У разі, якщо випробування пройдуть успішно, то базова модель може бути доступна для придбання вже на початку 2019 року. Точна ціна машини поки не відома, але, як очікується, вона буде не менше €300 тис.Радимо почитати