Новини

ZF та Pottinger розробили колесо з електроприводом для плуга

6 Грудня 2017 106

Колесо для плуга з електроприводом
fwi.co.uk

ZF спільно з Pottinger розробили колесо з електроприводом для плуга. Про це повідомляє fwi.co.uk

Останні п'ять років компанія ZF працює над розробкою генератора, який буде вписуватися в існуючу схему звичайного трактора.

Компанія застосувала технологію, яка використовується в автобусах і вантажівках, та розробила систему, яка може бути інтегрована в таке обладнання.

Ця система може використовуватися на причепах та цистернах для рідких добрив, але в компанії говорять, що вона також має потенціал використання на агрегатах для обробітку ґрунту. Останні два роки проводяться випробування колеса з електричним керуванням для плугів Pottinger.

Плуг працював у зчіпці з 200-сильним трактором Deutz Fahr TTV630, обладнаним генераторною установкою ZF між двигуном і трансмісією. Спочатку в проекті використовувався шестикорпусний плуг, який вважався ідеальним варіантом для цього трактора.

В компанії переконані, що ця технологія швидко знайде застосування в сільськогосподарській техніці, допоможе збільшити темпи роботи і потенційно дозволить невеликим тракторам працювати з більшим обладнанням.Радимо почитати