Новини

Завод Кобзаренка — учасник програми компенсації 20% вартості техніки

6 Грудня 2017 175

Логотип «Заводу Кобзаренка»
Логотип «Заводу Кобзаренка»
Traktorist.ua

Підприємство «Завод Кобзаренка» візьме участь у програмі компенсації 20% вартості сільгосптехніки. Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив директор компанії Анатолій Кобзаренко.

Таке рішення було прийнято 5 грудня під час засідання комісії з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету. Під час засідання були присутніми представники 15 компаній-виробників.

Підприємство було включено до цього переліку при умові, що протягом року на заводі буде налагоджене виробництво осей. Наразі завод використовує вісі італійського виробництва.

Клієнти, які придбали продукцію компанії починаючи з 15 березня 2017 року та виконали всі вимоги програми, зможуть незабаром повернути частину витрачених коштів за рахунок держави.

«Для участі у програмі нами було подано накопичувальні бункери та зсувні причепи «Атлант». Сьогодні формуємо пакет документів, щоб включити відвали для снігу, тюковози, самоскидні причіпи, бочки, загалом всю продукцію, яку виробляємо самі», — повідомив директор Анатолій Кобзаренко.Радимо почитати