Новини

Змінили порядок реєстрації та продажу тракторів

5 Грудня 2017 2 674

Трактор МТЗ у полі
Трактор МТЗ у полі
Traktorist.ua

Уряд змінив порядок відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів. Також змінився порядок оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери. Про це повідомляє портал Юрліга.

Перелік додаткових документів до заяви для першої реєстрації машини став ширшим. Зокрема, встановлюється, що при першій реєстрації:

  1. Для машин необхідно також подавати декларацію про відповідність, яка оформляється виробником або уповноваженим ним представником;
  2. Для сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів - сертифікат затвердження типу, виданий органом з оцінки відповідності, і сертифікат відповідності затвердження типу, оформлений виробником або його уповноваженим представником на підставі сертифіката затвердження типу.

Відповідно і перелік документів, які видаються споживачу на продані транспортні засоби та їх складові частини, що мають ідентифікаційні номери, доповнений копіями декларації про відповідність та сертифіката відповідності затвердження типу (для сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів).

Відповідні зміни передбачені постановою Кабміну від 15 листопада 2017 року № 856.Радимо почитати