Новини

Valtra презентувала концепт трактора ANTS

16 Березня 2016 11

Valtra ANTS
Valtra ANTS
Youtube

Valtra презентувала концепт трактора Valtra ANTS. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Модульна конструкція складається з двох основних частин: «солдата» потужністю приблизно 100 кВт і «робочого» потужністю 200 кВт. Обидва модулі можуть бути задіяні одночасно або працювати окремо. Для управління є кабіна оператора, яка може бути обладнана в будь-якому з модулів.

Для виконання особливо важкої роботи, що вимагає участі оператора, модулі можна з'єднати, перевівши для цього задні колеса на вузьку колію, а передні колеса іншої машини з боків.

Кабіна являє собою капсулу, яка може бути приєднана до обох основних модулів, вона може обертатись та опускатися вниз, що забезпечує безпечний і зручний вхід і вихід з кабіни. 

Інтерфейс оператора гранично простий. Велика частина команд здійснюється за допомогою голосового зв'язку. Важлива з погляду виконуваної роботи інформація відображається за допомогою проекційного дисплея (HUD) на скляних поверхнях кабіни.

Традиційна особливість тракторів Valtra — система контролю зворотного приводу TwinTrac — досягла піку свого розвитку, оскільки мобільність кабіни означає, що у трактора ANTS більше немає окремої передній або задній частині.Радимо почитати