Новини

Vermeer продовжує польові випробування самохідного прес-підбирача

4 Грудня 2017 64

Самохідний прес-підбирач ZR5
profi.com

Компанія Vermeer продовжує тестувати прототип самохідного прес-підбирача ZR5, який за осінь вже сформував тисячі рулонів кукурудзяної соломи. Про це повідомляє profi.com

Агрегат був презентований на Husker Harvest Days (США) у вересні. Він оснащений двигуном Cummins потужністю 173 к.с. та гідроприводом, а також має підвісний передній міст з технологією нульового радіусу повороту, яка використовується в газонокосарках.

Машина автоматично зупиняється по закінченню формування тюка діаметром 1,82 м і шириною 1,55 м. Під час обмотування тюка прес-підбирач автоматично розвертається на 90 градусів від валка. Відкриття та закриття заднього борту, а також повернення до валка автоматизоване. Оператору тільки потрібно натиснути кнопку «продовжити роботу».

При переїзді на наступне поле функція нульового радіусу повороту відключається і на дорозі ZR5 використовує передній привід (максимальна швидкість 50 км/год). Дизайн машини може дещо змінитися, проте в компанії планують випустити кілька пробних одиниць у 2018 році, а серійне виробництво заплановане на 2019 рік.
Радимо почитати