Новини

Лозівські машини взяли участь у виставці в Узбекистані

30 Листопада 2017 56

Стенд «Лозівських машин» на «UzAgroExpo-2017»
Стенд «Лозівських машин» на «UzAgroExpo-2017»
Lozovamachinery.com

«Лозівські машини» взяли участь у 13-ій міжнародній сільгоспвиставці «UzAgroExpo-2017». Подія відбулася в Національному виставковому комплексі НВК «Узекспоцентр» в столиці Узбекистану Ташкенті. У заході взяло участь 120 підприємств із 16 країн. Про це повідомляє прес-служба «Лозівських машин».

Експозицію бренду компанія представила разом з дилером «SN INVEST», який реалізує українську техніку на узбекистанському ринку.

На цій виставці «Лозівські машини» продемонстрували 2 агрегати: стерньовий культиватор «Шилінг», який призначений для подрібнення та заробки рослинних залишків, добрив і мульчування ними поверхні ґрунту, а також дискову борону-лущильник «Дукат», використання якого може зменшити витрату палива не менше, ніж на 20%.

«Для узбецьких колег наша техніка представляє великий інтерес. Сьогодні наші культиватори і дискатори – законодавці інновацій і революційних технічних рішень. За допомогою наших сільгоспзнарядь узбецькі аграрії обробляють пшеницю, кукурудзу, соняшник, бобові культури, а також обробляють бавовняні поля, які відрізняються особливою гребнистою фактурою», – зазначає директор з продажів Едуард Чудопалов.

Ця виставка для «Лозівських машин» стала ювілейною, сотою за рахунком у 2017 р.Радимо почитати