Новини

John Deere 6R став броньованим трактором Reborack

30 Листопада 2017 221

Броньований трактор Reborack
Броньований трактор Reborack
Realagriculture.com

На Agritechnica 2017 презентували броньований трактор Reborack, який створений на основі John Deere 6R. Про це повідомляє realagriculture.com.

Машину створила німецька машинобудівна компанія Rebo спільно з компанією Rheinmetall, яка працює на оборонну промисловість. Захист зроблений відповідно до стандартів NATO. Трактор призначений для експлуатації навколо військових навчальних центрів та районів підвищеного ризику. Броня захищає водія від осколків, куль, а також протипіхотних мін чи снарядів, які знаходяться у землі.

Як зазначають виробники, головний акцент було зроблено на кабіні, яка має спеціальні скляні та металеві листи, здатні витримати пряме влучання кулі 45 мм. Знизу трактор обладнаний сталевими плитами, які можна легко зняти.

Всі броньовані скляні панелі мають підігрів, що допомагає уникнути затуманення і обмеження видимості.

«У нас були запити від людей, яким незручно працювати на своїх величезних фермах у Східній Європі. Вони хотіли б мати якийсь захист, і якщо ви поставите себе на їх місце, то зрозумієте, як це бути незахищеним», — говорить представник компанії Rheinmetall Ян-Мартен Ост, посилаючись на конфлікт вздовж українсько-російського кордону.Радимо почитати