Новини

Holmer отримав нагороду за функцію SmartTurn на Agritechhnica 2017

29 Листопада 2017 56

SmartTurn
holmer-maschinenbau.com

Cистема менеджменту самохідних збиральних машин Holmer SmartTurn отримала від комісії DLG срібну медаль на Agritechnica 2017.

Компанії Reichardt і Holmer розробили інтегроване програмне рішення для повної автоматизації повороту бурякозбирального комбайна на поворотній смузі, включаючи підйом і опускання копача. Це мінімізує ущільнення ґрунту і витрати праці.

Для цього було об’єднано механічну систему управління рядами і керування поворотною смугою від Holmer та систему на базі GNSS від Reichardt, і вперше встановлено на самохідний бурякозбиральний бункерний комбайн Holmer Terra Dos T4.

У кінці рядків (на краю поля) система, за допомогою акустичного сигналу, автоматично відображає оптимальний час для початку процесу повороту, який комбайнер активно починає робити. Terra Dos T4 автоматично припиняє процес збирання та підіймає копачі в ідеальній точці.

Одночасно рульове управління GNSS бере на себе процес повороту. Використовується ідеальний поворотний шлях. Система автоматично контролює правильну наступну колію.Радимо почитати