Новини

John Deere розробляє штучний інтелект для своєї техніки (ОПИТУВАННЯ)

27 Листопада 2017 89

Застосування технології Blue River на полі
Застосування технології Blue River на полі
Vikna.if.ua

Американська компанія John Deere фінансує розробку програми штучного інтелекту, яким хоче облаштувати свої трактори. Про це повідомляє портал vikna.if.ua.

Технологія Blue River вміє ідентифікувати бур’яни на полі, а також стан сільськогосподарських культур. На підставі цих даних, програма визначає, де треба знищити бур’ян, а де дозувати і розбризкувати необхідну кількість добрив.

John Deere придбав за $ 305 млн. компанію «Blue River Technology», яка займається розробкою інновацій для сільськогосподарської спецтехніки, в тому числі і технології Blue River.

На трактор встановлюються камери, які сканують поверхню, а алгоритм розпізнавання зображень проводить аналіз рослин. Коли програма помічає бур’ян, то знищує його спрямованим струменем хімічної речовини. А рослини навпаки підживлює необхідною кількістю добрив. Зазначається, що за допомогою Blue River можна заощадити до 90% обсягу розпалюваних хімікатів, а також знизити витрати на ручну працю.

Розробники технології Blue River зазначають, що не намагаються своєю роботою залишити звичайних фермерів без шматка хліба. Їх завдання — автоматизувати фермерську працю настільки, наскільки це можливо, щоб дозволити робити більший обсяг роботи з меншими витратами.Радимо почитати