Новини

Kuhn презентував нові рулонні прес-підбирачі

27 Листопада 2017 64

Рулонний прес-підбирач Kuhn FB 3130
Рулонний прес-підбирач Kuhn FB 3130
Kuhn.ua

Kuhn презентував нові рулонні прес-підбирачі з фіксованою камерою — FB 3130 і FB 3135. Ці прес-підбирачі призначені для забезпечення виняткової щільності рулонів навіть за найскладніших умов, зазначає прес-служба Kuhn.

Модель FB 3130 надійде у продаж зі стандартним терміналом керування AT10. Модель FB 3135 матиме систему моніторингу процесів ISOBUS та численними функціями, які можна виконувати прямо з кабіни.

Блок підбирання рослинної маси з кулачковим механізмом як моделей з OptiFeed, так і з OptiCut, розроблено для забезпечення роботи машини на повну потужність. Блок підбирання шириною 230 см забезпечує максимальне адаптування до поверхні завдяки маятниковому механізму. Машина здатна працювати з валками усіх типів. Безперебійність і чистоту загрібання навіть на високих швидкостях забезпечують п’ятизубцеві ряди і ролик для підбору короткого стебла забезпечують.

Оновлений центральний механізм прес-підбирачів FB 3130/35 має 18 роликів PowerTrack. Відстань між ними скоротили для зменшення втрати рослинної маси.

На прес-підбирачах Kuhn обв’язувальний механізм розміщується з переднього боку машини, що забезпечує огляд процесу з кабіни.Радимо почитати