Новини

John Deere і Väderstad підписали угоду про співпрацю

27 Листопада 2017 129

Трактор John Deere працює з сівалкою Väderstad
Трактор John Deere працює з сівалкою Väderstad
Deere.ua

Компанії John Deere і Väderstad підписали угоду про партнерство в області маркетингу та реалізації продукції бренду Väderstad в Україні та Росії. Про це повідомляє прес-служба John Deere.

Зазначається, що співпраця з компанією Väderstad дозволить американській компанії розширити портфоліо посівного і ґрунтообробного обладнання. Права на продаж техніки Väderstad отримують українські дилери John Deere — «Агросем», «Ландтех», «Агрістар», «Юпітер 9 Агросервіс» і «РДО Україна». Väderstad і надалі буде продавати свою продукцію під власним брендом.

Співпраця двох компаній буде здійснюватися за такими напрямками, як маркетинг, навчання, сервісна підтримка та фінансові послуги.

Компанії-партнери також будуть спільно проводити всі необхідні випробування, гарантуючи ідеальну сумісність тракторів John Deere з агрегатами Väderstad.

«Це партнерство дозволить дилерам пропонувати більш повну лінійку високоякісного причіпного обладнання українським і російським фермерам. Розширений модельний ряд забезпечить вирішення будь-яких, навіть найскладніших та різноманітних, завдань», — говорить віце-президент з продажу і маркетингу John Deere Регіону 2 Кріс Віггер.Радимо почитати