Новини

Versatile провів демо-випробування трактора Versatile 340 R3

27 Листопада 2017 190

Трактор Versatile 340 R3 на випробуванні у Харківській обл.
Трактор Versatile 340 R3 на випробуванні у Харківській обл.
Versatile.ua

Компанія Versatile провела демонстрацію нового на українському ринку трактора Versatile 340 R3. Як повідомляє прес-служба компанії, машину випробували в реальних агрокліматичних умовах країни у Харківській області.

Як вже писав Traktorist.ua, Versatile 340 R3 потрапив в Україну у кінці червня і за цей час вже відвідав понад 10 демонстрацій.

«Люблю особисто перевіряти техніку перед придбанням і в прямому сенсі «обкатувати» все, що купляємо на підприємство. Всі індикатори і налаштування причіпного обладнання і самого трактора здійснюються дуже легко, не треба проходити довге навчання по техніці», — розповідає головний інженер підприємства із Хмельницької обл. В’ячеслав Володимирович.

Додає також, що першим чином в очі кидається кабіна — велика, зручна, простора, з панорамним склом, а йому, як людині з високим ростом, це теж дуже важливо.

Заступник генерального директора фермерського підприємства у Кіровоградській обл. Надія Іванівна говорить, що у демо-показі на їхніх полях трактор показав себе з кращої сторони. Versatile 340 R3 випробовували на перезволоженому ґрунті. Трактор агрегатували з 8-ми корпусним плугом та провели оранку на глибину 25-30 см

«Просто дивує тягова сила трактора. Поля нашого підприємства знаходяться на доволі рельєфній місцевості і складається таке відчуття, що він потягне все. Для наших кліматичних умов Кіровоградської обл. це необхідний фактор», — додає пані Надія.

Зазначимо, що Versatile 340 R3 обладнаний двигуном Cummins QSL9 потужністю 340 к.с., трансмісією Ful PowerShift 16х9, гідравлікою HudraFlow, а також ​​універсальною кабіною HQ з більш ніж 73 кв. футів видимого віконного скла, що забезпечує панорамний вид.

Компанія Versatile запрошує на найближчі демо-покази у Харківській обл.:

29.11.17 — с. Яковлівка, Харківський р-н.
06.12.17 — с. Рояківка, Кегичівський р-н.Радимо почитати