Новини

Лозівські машини планують збільшити обсяг експорту

23 Листопада 2017 199

Стенд «Лозівських машин» на Agritechnica 2017
Стенд «Лозівських машин» на Agritechnica 2017
Лозівські машини

«Лозівські машини» планують збільшити долю експорту в загальному обсязі продажів компанії. У стратегічних планах відсоток продажів продукції за кордон має скласти 35-40%, тоді як зараз цей показник сягає 20%. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Таким чином, ми зможемо диверсифікувати всі загрози та ризики, пов'язані з внутрішнім ринком, і значно збільшити обсяги продажів. До слова, за 10 місяців 2017 р. ми виросли в обсягах продажів на 20% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 р.», — говорить віце-президент з маркетингу і продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

Роман Гіршфельд, віце-президент з маркетингу і продажів ІГ УПЕК
Роман Гіршфельд, віце-президент з маркетингу і продажів ІГ УПЕК

Також представник компанії зазначає, що на Agritechnica 2017 «Лозівські машини» укріпили свої позиції на європейському ринку. Результатом зустрічей та переговорів з потенційними замовниками та партнерами стало підписання близько 10 дилерських угод з крупними світовими фірмами і досягнуті домовленості про перспективи співпраці з представниками країн ЄС та Південної Америки.

«Наша мета — сформувати товаровиробничу мережу в Європі, налагодивши співпрацю з кількома ключовими дилерами в кожній країні Євросоюзу, таким чином, забезпечуючи європейських аграріїв якісною інноваційною технікою і сервісним обслуговуванням », — додає директор з продажу на експорт Едуард Чудопалов.

Зазначимо, що на Agritechnica 2017 «Лозівські машини» презентували дискову борону «Дукат-Gold», глибокорозпушувач «Гульден» та дискову борону-лущильник «Дукат 5».Радимо почитати