Новини

Berthoud презентував нові рішення для ISOBUS

22 Листопада 2017 210

Обприскувач Berthoud Raptor
Обприскувач Berthoud Raptor
Berthoud

Французький виробник обприскувачів Berthoud презентував власні розробки для роботи з ISOBUS Isotronic і VT Tronic. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Рішення Isotronic дає змогу підключити обприскувач до будь-якого типу універсального терміналу ISOBUS, щоб передати йому керування агрегатом. Те ж саме стосується додатків для точного землеробства, які зібрані в Task Controller (менеджер завдань): відключення секцій (TC-SC), зміна дозування (TC-GEO), документація завдань (TC-BAS), які також будуть керуватися з універсального терміналу.

Новий екран VT TRONIC  це висококласний термінал ISOBUS, який в серійній комплектації надає такі функції, як напрямок курсу, відключення секцій, зміна дози на певних ділянках поля і документація. Сенсорний екран розміром 30,8 см дозволяє відображати інформацію у вікнах, які можна пересувати за допомогою сенсору для більшої зручності і кращої видимості.

Завдяки операційній системі Android можна встановлювати додаткові програми і слідкувати за метеорологічними даними, попередженнями про опади, цінами на зернові культури та ін.

Демонстрація функцій Isotronic і VT Tronic
Демонстрація функцій Isotronic і VT Tronic

Ці рішення доступні на новинках компанії  самохідному обприскувачі Raptor та причіпному обприскувачі Vantage.Радимо почитати