Новини

Кооперативи Донеччини та Луганщини отримали нову техніку від ФАО

22 Листопада 2017 118

Сівалка СРЗ-3,6
Сівалка СРЗ-3,6
Kurkul.com

Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи (СОК) «Райгородець», «Універсал» із Донеччини та «Стрельцівка-Нова» й«Прогрес-2009» із Луганщини отримали нову с/г техніку від Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Про це повідомляє kurkul.com

Вручення нової техніки відбулося у рамках програми підтримки сільгоспвиробників у регіоні, що постраждав унаслідок військового конфлікту, — Донецькій і Луганській областях. Для участі у програмі заявки подали 49 фермерських об'єднань, з яких відбір пройшли 20, які, за визначенням фахівців, є перспективними та економічно вигідними. Кожен з цих кооперативів отримав шанс придбати за рахунок ФАО і уряду Канади с/г техніку вартістю до $10 тис.

Кооператив «Райгородець» поповнив свій технопарк сівалклою СПУ-6, дисковою бороною БДФ-2,4 та міжрядним культиватором KMH-5,6-01. Кооператив «Універсал» від ФАО отримав зернову сівалку СРЗ-3,6. Технопарк фермерських об'єднань з Луганщини — «Стрельцівка-Нова» й «Прогрес-2009» — збільшиться завдяки сівалці СРЗ-5,4 та СПУ-8, бороні БДФ-2,4 і косарці КРН-1,65.

«Ми передаємо техніку від чотирьох різних українських виробників. Це ті, які виконали всі вимоги по тендеру і змогли задовольнити потреби кооперативів», — розповів консультант ФАО із розвитку сільського бізнесу та кооперації Руслан Марков.

Руслан Марков, консультант ФАО із розвитку сільського бізнесу та кооперації
Руслан Марков, консультант ФАО із розвитку сільського бізнесу та кооперації

Наступним етапом проекту ФАО стане передача сільгосптехніки для збільшення виробництва зернових культур, овочів та фруктів, а також обладнання для переробки молока для ще 16 кооперативів.Радимо почитати