Новини

На ринок України виходить нова вантажівка УАЗ Профі

21 Листопада 2017 162

УАЗ Профі
УАЗ Профі
ais.ua

Група компаній АІС виводить на ринок нову модель комерційного автомобіля — УАЗ Профі. Про це повідомляє офіційний сайт ais.ua.

УАЗ Профі — вантажний автомобіль, який може справитися з логістичними завданнями у місті та на бездоріжжі. Вантажопідйомність новинки складає 1,5т. Автомобіль має міцну рамну конструкцію, посилений задній міст, функціональну бортову платформу, можливість установки широкої гами різноманітних опцій, високу ремонтопридатність, низьку вартість експлуатації.

Під капотом УАЗ Профі знаходиться бензиновий 2,7-літровий двигун ZMZ PRO потужністю 149 к.с., середня витрата палива — 11,6 л на 100 км. Збільшений крутний момент досягається на низьких обертах. Автомобіль доступний як в задньопривідній, так і повнопривідній версії.

У комплектації УАЗ Профі є дві платформи. У стандартній бортовій платформі (3089 х 1870 мм) можуть розміститися 4 європалети, у широкій (3089 х 2060 мм) — 5 європалетів. Обидві платформи мають зйомний тент.

Умови сервісного обслуговування УАЗ Профі — 4 роки або 200 тис. км пробігу. Як повідомляє АІС, початок продажів новинки заплановані на кінець 2017 р.Радимо почитати