Новини

Трактор New Holland T6.175 Dynamic Command став переможцем «Машина 2018 року»

17 Листопада 2017 174

Трактор New Holland T6.175 Dynamic Command
newholland.com

Трактор T6.175 Dynamic Command компанії New Holland став переможцем в номінації «Машина 2018 року» серед тракторів середнього класу на виставці Agritechnica 2017.

"Ця нагорода – кращий доказ визнання багаторічного лідерства компанії у сегменті техніки длягосподарств змішаного типу та молочних ферм. Вона є заслуженим визнанням важкої праці та відданості своїй справі всіх тих людей, що були залучені до робіт над вдосконаленням трактора T6.175 Dynamic Command: від наших конструкторських відділів до всіх працівників заводу в м. Базілдон, які займались розробкою машин у відповідності до вимог наших клієнтів", — бренд-президент компанії New Holland Agriculture Карло Ламбро.

Компанія New Holland Agriculture доповнила серію тракторів T6 новими універсальними багатоцільовими моделями з трансмісією Dynamic CommandTM.
Унікальність нових тракторів
T6.145, T6.155, T6.165 і T6.175 полягає в тому, що з представлених на ринку машин у цьому сегменті лише вони оснащені новою 8-ступінчастою трансмісією типу Semi-Powershift. Ці універсальні машини стануть справжньою знахідкою для господарств, що займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, а також для підрядних компаній тагосподарств, що спеціалізуються на заготівлі сіна та кормів.

Читати по темі: АгроЕкспедиція Agritechnica 2017 (ОНЛАЙН)

 Радимо почитати