Новини

Sampo презентував комбайн Comia з оновленою кабіною на Agritechnica 2017

16 Листопада 2017 163

Кабіна комбайну Comia
Traktorist.ua

Компанія Sampo презентувала зернозбиральний комбайн Comia з оновленою кабіною на Agritechnica 2017

«Comia — це нова машина, хоча також серія С12. Це найпотужніший наш комбайн в 300 к.с. Його найголовніше нововведення — це нова кабіна. Вона встановлена ​​на самому комбайні і в своєму класі комбайнів це —  найширша кабіна. Якщо раніше на бюджетній машині сидіння помічника було розміром з підставку пляшок для води, то сьогодні ми маємо крісло помічника повноцінне, дуже зручне крісло. Також є величезна кількість додаткового простору та монітор на базі iPad. Також, є камера заднього виду і можливість установки автоматичних режимів комбайна», — розповів нам pегіональний менеджер по маркетингу Sampo-Rosenlew в країнах СНД Михайло Кулик.

В серії комбайнів Comia випускаються 2 потужні моделі С10 і С12. В стандартній поставці на ці комбайни встановлюватиметься 6,3-метрова жатка Sampo.

Машина добре пристосована до збирання зернових підвищеної вологості та роботи на засмічених полях завдяки інерційному барабану з довгими клавішами. Двоступеневий решітний стан не дозволить дрібним часткам соломи блокувати роботу системи домолочування. Незважаючи на меншу на 2-4 т ніж у аналогів масу, комбайни проектуються на строк експлуатації 20 років.


Комбайн Comia на Agritechnica 2017

Читати по темі: АгроЕкспедиція Agritechnica 2017 (ОНЛАЙН)
Радимо почитати