Новини

IDEAL від Massey Ferguson отримав дві нагороди «Машина року»

16 Листопада 2017 166

Нагорода за комбайн IDEAL
Traktorist.ua

Новий зернозбиральний комбайн IDEAL від Massey Ferguson отримав дві нагороди на конкурсі «Машина року»: срібну медаль Agritechnica Innovation Award та приз глядацьких симпатій. Нагородження відбулось в Ганновері на Agritechnica 2017.

«AGCO надзвичайно пишається нагородами, які вибороли наші команди. Ми особливо пишаємося нагородою «Приз глядацьких симпатій», не тільки експерти визнали нашу виняткову розробку, але ми також отримали понад 50 000 голосів від фермерів та фанатів», — сказав старший віце-президент AGCO доктор Роб Сміт під час виступу на церемонії нагородження 14 листопада.

Комбайн IDEAL є першим за останні роки комбайном вищого класу продуктивності, розробленим з нуля, який має допустиму для європейських доріг транспортну ширину всього 3,3 м. Цього вдалося досягти за рахунок молотильного каналу шириною 1,4 м.


Комбайн IDEAL від Massey Ferguson

Машина оснащена двома аксіальними роторами довжиною 4,85 м (на меншій моделі IDEAL використовується тільки один ротор) з екстра довгими молотильними і сепараційними шляхами діаметром 0,6 м, а також двигунами потужністю до 480 кВт.

Також комбайн оснащений системою автоматичного навішування жатки, за якою комбайн автоматично розпізнає жатку та здійснює встановлення всіх необхідних систем за 5 с.


На врученні нагородиРадимо почитати