Новини

ХТЗ провів тягові випробовування експериментального трактора

9 Листопада 2017 220

Трактор ХТЗ-280
Трактор ХТЗ-280
Xtz.ua

Харківський тракторний завод спільно з Харківським національним технічним університетом ім. П. Василенка та Кременчуцьким колісним заводом провели тритижневі випробування тягових характеристик колісних тракторів, нової системи здвоювання коліс, а також системи баластування тракторів. Зокрема, випробування було проведено для експериментального трактора ХТЗ-280 з чотирма гусеницями замість коліс. Про це повідомляє офіційний сайт заводу.

Окрім нової машини, у випробовуваннях брали участь трактори ХТЗ-242К.20 та ХТЗ-243К.20.

За результатами випробовувань було визначено, що використання здвоєних коліс із застосуванням баластного вантажу дозволяє реалізувати максимальне тягове зусилля, яке здатний створити тракторний двигун потужністю 240-250 кс. При цьому створюється тиск на ґрунт менше, ніж у трактора з одинарними колесами без баластного вантажу. Це дозволяє максимально зберігати органічну частину ґрунту. Збільшення тягового зусилля дозволить збільшити продуктивність трактора, використовуючи сучасні сільськогосподарські знаряддя. Це, в свою чергу, знижує питому витрату палива на одиницю оброблюваної площі за рахунок зведення буксування коліс до мінімуму.

«На цьому наша робота не закінчується. На наступному етапі будуть проведені ресурсні випробування трактора до першого капітального ремонту», — підкреслив директор технічний заводу ХТЗ Віктор Пивовар.Радимо почитати