Новини

John Deere отримав срібну медаль Agritechnica за систему баластування

7 Листопада 2017 106

Трактор John Deere з системою баластування задніх коліс трактора EZ Ballast Wheel
Трактор John Deere з системою баластування задніх коліс трактора EZ Ballast Wheel
fwi.co.uk

Компанія John Deere отримала срібну медаль за інновації на Аgritechnica за систему баластування задніх коліс трактора EZ Ballast Wheel, яка надає гнучке рішення баластування для тракторів без блокування передньої і задньої навіски. Про це повідомляє fwi.co.uk

Система розподілу ваги призначена для підвищення зчеплення і зменшення ущільнення ґрунту.

Вона дозволяє операторам змінювати баласт на передніх і задніх колесах, що займає всього п'ять хвилин на одне колесо. Також в компанії стверджують, що немає необхідності використовувати додаткові інструменти або задіювати ще одну людину.

Залежно від ваги, необхідної для компенсації переднього і заднього навісних пристроїв, оператор може легко відрегулювати розподіл ваги на дисплеї керування трактором CommandCenter.

Кожне переднє колесо має баласт 250 кг, а задні колеса можуть мати два баласти вагою 250 кг. Таким чином, загальна вага баласту може складати до 1500 кг.

В компанії говорять, що під час руху по дорозі система баластування коліс дозволяє уникнути непотрібної ваги на тракторі. Це дозволяє знизити витрати палива на 3%.Радимо почитати