Новини

Аграрії Полтавщини запропонували керівництву ХТЗ використовувати економічніші двигуни

6 Листопада 2017 189

Трактор ХТЗ-243К
Трактор ХТЗ-243К
Traktorist.ua

Аграрії та представники Полтавської ОДА відвідали завод ХТЗ та озвучити свої побажання щодо удосконалення продукції виробника. Про це повідомляє офіційний сайт Полтавської ОДА.

Для гостей з Полтавщини провели оглядову екскурсію цехами Харківського тракторного заводу та продемонстрували гараж, де перебувають моделі, котрі щойно зійшли з конвеєра. Керівники с/г підприємств мали нагоду особисто поспілкуватися з представниками заводу та озвучити свої побажання щодо удосконалення тракторної техніки.

«Ми запропонували використовувати більш економічні двигуни, хоч навіть і меншої потужності. Сподіваємося, конструктори заводу втілять пропозицію в життя. Бо поки трактори ПАТ «ХТЗ» виграють у закордонних аналогів тільки за ціною», — розповідає аграрій Микола Левінець. 

 

Під час екскурсії цехами, а потім і в залі для нарад, між керівництвом і конструкторами ХТЗ та гостями з Полтавської області точилися активні дискусії. Вони стосувалися удосконалення того чи іншого вузла, щоб техніка була і комфортною, і продуктивною.

«Ми знаємо як переваги, так і недоліки нашої техніки. Проте, поспілкуватися з тими, хто безпосередньо використовуватиме трактори заводу в роботі, для мене вкрай цінно. Та й де ще ми б могли зібрати аграріїв у такій кількості?», — говорить генеральний директор ХТЗ Андрій Коваль.

Після візиту сторони домовилися про те, що наступного року для продукції ХТЗ влаштують тест-драйв в Полтавській області.

«Навесні провідні моделі підприємства привеземо на своєрідне автошоу на поля області. При чому, туди запросимо не лише керівників заводу чи аграрних підприємств, але й механізаторів та трактористів, котрі зможуть власноруч випробувати харківську техніку», — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.Радимо почитати