Новини

SMS презентував чеську техніку на АгроКомплексі 2017

6 Листопада 2017 106

Передпосівний компактор SMS К600
Передпосівний компактор SMS К600
Traktorist.ua

Чеський виробник SMS представив 4 зразки ґрунтообробної техніки на АгроКомплексі 2017.

Дисколаповий 5-метровий культиватор Finisher поєднує у собі глибокорозпушувач та дискатор. Агрегат також може використовуватися для обробки стерні. Культиватор агрегатується з трактором 350-400 к.с. Має попереду 2 ряди дисків і 4 ряди стійок, до яких приєднуються долота або стрілчаті лапи для суцільної стернової обробки. Також перед котком є вирівнювальна планка.

Передпосівний 6-метровий культиватор-компактор K600 поєднує до 8 робочих операцій і призначений для господарств, які використовують традиційну тенологію обробки ґрунту. Головне завдання агрегату — створення передпосівного ложе, створення ідеально рівної, подрібненої, розпушеної поверхні перед посівом просапних культур.

Чизельний плуг HKD має двосторонні долота. Тобто долото перевертається, коли зношується одна сторона, і робота продовжується. Плуг має ширину 4 м та 9 стійок. Глибина його обробки 45-50 см.

Олександр Юров, регіональний директор SMS
Олександр Юров, регіональний директор SMS

За словами регіонального директора Олександра Юрова, дисковий лущильник DBMx — хіт цього літа. Він має диск 510 мм і використовується для лущення стерні після прибирання врожаю. У базовій комплектації агрегат має передні опорні колеса та планку перед катком.

У наступному році компанія SMS планує представити на українському ринку 6- та 8-метрові зернові сівалки.Радимо почитати