Новини

«Клен» презентував овочеві та селекційні сівалки на АгроКомплексі 2017

3 Листопада 2017 300

Овочева сівалка «Клен-1,8»
Овочева сівалка «Клен-1,8»
Traktorist.ua

Український виробник сівалок «Клен» презентував три агрегати на виставці АгроКомплекс 2017. Зокрема, представив такі моделі як «Клен-1,8», «Клен-1,5С» і «Клен-1,5П».

Сівалка «Клен-1,8» призначена для посіву овочевих, бобових, трав’яних культур та лікарських рослин. Її продуктивність 1 — 3,9 га/год в залежності від ширини захвату, яка може коливатися від 1,8 до 5,6 м. Норма висіву — 0,05-150 кг/га. Максимальна робоча швидкість може сягати 7 км/год. Висівні апарати сівалки обладнані мікропроцесорним керуванням і контролем.

«Клен-1,5С» і «Клен-1,5П» призначені для висіву зернових, зернобобових та технічних культур. Ширина захвату обох сівалок 1,5 м. Робоча швидкість моделі 1,5С — 1-7 км/год, 1,5П может працювати на швидкості 9-10 км/год. Для точного висіву сівалки обладнані електронним керуванням і контролем висіву, що дозволяє встановити довжину ділянки і висіяти насіння повністю без залишку. Електронна, звукова і світлова сигналізації сповістять про несправність, пройдену відстань, швидкість руху.

«На механізмі сівалки перехід з культури на культуру здійснюється таким чином — змінюється норма висіву лише натисканням кнопки і тепер можемо висівати зовсім іншу культуру», — розповідає керівник компанії «Клен» Сергій Ростовський.

Крім сівалок, «Клен» також представив ручну сівалку та напрацювання, які в подальшому теж знайдуть практичне застосування.Радимо почитати