Новини

Kuhn представить новий навісний плуг Vari-Master L On-Land на Agritechnica 2017

3 Листопада 2017 189

Прототип плуга Vari-Master L On-Land
Прототип плуга Vari-Master L On-Land
Agronaplo.hu

Лінійка навісних плугів Kuhn Master збагатиться ще одним представником — Vari-Master L On-Land. Новинку французька компанія презентує на виставці Agritechnica 2017, яка відбудеться у німецькому Ганновері з 12 по 18 листопада. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Новий плуг призначений для роботи з компактними тракторами потужністю 200-300 к.с., а ширина його захвату варіюватиметься від 4 до 6 метрів. Концепція Vari-Master L On-Land призначена для оптимізації експлуатаційних затрат. Продумана кінематика виключає можливі відхилення при зміні робочої ширини чи зміщенні. Завдяки цьому плуг постійно зберігає рівне положення.

У новому плузі Kuhn втілить запатентований спосіб налаштування робочого кута передплужника, який покращує вихід і закладення рослинних залишків. У раму Vari-Master L On-Land вбудована система тягових механізмів, яка забезпечує захист від ударів. Тривалий термін служби забезпечать механіко-зварна конструкція і зносостійкі робочі органи, які самозаточуються.Радимо почитати