Новини

Оріхівсільмаш представив ротаційну борону БР-8 на АгроКомплексі 2017

3 Листопада 2017 125

Ротаційна борона БР-8
Ротаційна борона БР-8
Traktorist.ua

«Оріхівсільмаш» вперше представив ротаційну борону БР-8. Прем’єра відбулася на міжнародній виставці АгроКомплекс 2017. Як повідомив Traktorist.ua регіональний представник «Оріхівсільмаш» у Миколаївській області Олександр Андруша, на виставку привезли перший виробничий екземпляр.

Як зазначає представник заводу, попит на ротаційні борони з кожним роком збільшується. Причиною цьому є економія на добривах.

«Обробка цією бороною дозволяє не використовувати азотні добрива. Сама технологія заснована на тому, що під час виходу лопатки з землі відбувається ефект мікровибуху і ґрунт насичується азотом. Завдяки цьому можна або зменшувати використання азотних добрив, або ж їх взагалі не використовувати», – розповідає Олександр Андруша.

Олександр Андруша, регіональний представник «Оріхівсільмаш» у Миколаївській області
Олександр Андруша, регіональний представник «Оріхівсільмаш» у Миколаївській області

Борона працює на будь-яких типах ґрунтів, в тому числі і при важких умовах – товста і міцна ґрунтова кірка, велика кількість рослинних залишків, обробка стерні і т.д. Агрегат може обробляти ґрунт як до сходу посівів різних культур – зернових, просапних, технічних, – так і після. Агрегат забирає до 99% ниткоподібних сходів бур’янів, які з’являються разом з першими паростками посівів. При цьому пошкодження культур зовсім незначне – 1,5%.

Довжина борони в робочому стані – 8 м, у транспортному – 4 м. Агрегат має 66 робочих органів, які зроблені із листової сталі 45 марки, і мають товщину 8 мм. БР-8 агрегатується з тракторами класу 1,4 і вище. Її робоча швидкість може сягати 15-20 км/год, а продуктивність – 10-14 га/год. Коштує новинка 255 тис. грн. з ПДВ, з яких 20% може бути відшкодовано за державною програмою компенсації.Радимо почитати