Новини

Плануємо продавати наші машини тисячами! — директор Vaderstad Україна

3 Листопада 2017 94

Віталій Філатов, генеральний директор «Vaderstad Україна»
Віталій Філатов, генеральний директор «Vaderstad Україна»
Traktorist.ua

Компанія «Vaderstad Україна» з 1 листопада планує збільшити кількість продажів. Для здійснення цього буде змінено бізнес-модель, оскільки реалізацією техніки шведського виробника ексклюзивно будуть займатися дилери компанії John Deere. Про це в коментарі Traktorist.ua повідомив генеральний директор «Vaderstad Україна» Віталій Філатов.

Збільшення дилерської мережі пов’язано з ексклюзивним договором співробітництва з компанією John Deere, який вступає в дію 1 листопада. Це означає, що українські дилери американської компанії – «Агросем», «Ландтех», «Агрістар», «Юпітер 9 Агросервіс» і «РДО Україна» – отримують права на продаж техніки Vaderstad.

«Цим рішенням ми стараємся радикально розширити канали збуту, щоб продавати наші машини тисячами, оскільки технологія швидкісного посіву просапних культур Tempo – це технологія, яку в найближчі 2-3 роки ніхто повторити не зможе», — зазначає директор.

За словами Віталія Філатова, у зв'язку із появою такої дилерської мережі, кількість продавців техніки Vaderstadt зросте із 6 чоловік до майже 100. 

«Це великий виклик, тому що потрібно обучати людей техніці продажів, розумінню продукту. Ми вважаємо, що хороший продавець виростає мінімум за рік. Такі ж виклики є в усіх сферах: у сервісі, в маркетингу», — говорить Віталій Філатов.

Traktorist.ua спілкується з Віталієм Філатовим на АгроКомплексі 2017
Traktorist.ua спілкується з Віталієм Філатовим на АгроКомплексі 2017

Співпраця з John Deere — це маркетингова угода. За словами Віталія Філатова, Vaderstad залишається незалежною компанією, логотип залишається незмінним, як і акціонери компанії. Радимо почитати