Новини

ОТП Лізинг профінансує оновлення парку Fozzy Group

2 Листопада 2017 70

Тягач Mercedes Benz
mercedes-benz.com

В жовтні 2017 року стартував новий проект фінансування ОТП Лізинг для Fozzy Group. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Перша партія буде складатися з 40 одиниць тягачів і напівпричепів c кузовами для глибокої заморозки відомих світових виробників Mercedes Benz і Schmitz Cargobull, загальною вартістю € 5,2 млн. Вони будуть використані для заміни наявних одиниць техніки в парку компанії «Сільпо-Фуд» і для контролю дотримання температурних режимів при транспортуванні продукції.

«Ми підписуємо, на наш погляд, дуже гарну угоду на фінансування вантажівок для найбільшого рітейлера України — Fozzy Group, нашого клієнта з 2013 року. Термін фінансування 5 років, що дозволить зробити наше співробітництво дійсно довгостроковим і вигідним. Фінансування вантажівок - один з пріоритетів нашої компаніїі»,   наголосив генеральний директор ОТП Лізинг Андрій Павлушин.

У 2018 році в планах Fozzy Group заміна близько 150 одиниць техніки, які будуть відповідати вимогам організованої системи внутрішньої логістики підприємства.Радимо почитати