Новини

Демопоказ глибокорозпушувачів AgroLand провели в Сумській області

2 Листопада 2017 94

Навісний глибокорозпушувач Agroland 9148 Swift
Traktorist.ua

На землях Печинського господарства корпорації Kernel було проведено демонстраційний показ роботи глибокорозпушувача AgroLand в польових умовах.

Навісний глибокорозпушувач Agroland 9148 Swift і інноваційний причіпний глибокорозпушувач Agroland 9217 Swallow показали в роботі відмінні результати. Про це повідомила прес-служба компанії.

Для демонстрації було надано поле гречки після збору врожаю. Пожнивні рештки були заввишки 25 см, роботи проводилися на «важких» ґрунтах, а погода в попередній місяць була особливо спекотна і посушлива. Також агрегати випробували на ділянці не ораній протягом п’яти років.
Навісний глибокорозпушувач Agroland 9148 Swift успішно пройшов це випробування і обробив ділянку на глибину 45 см. В агрегатуванні з трактором 310 к.с навісний глибокорозпушувач Agroland 9148 Swift обробив ґрунт на глибину 45-50 см.

Даний глибокорозпушувач агрегатується з різними моделями тракторів. Глибокорозпушувачі можна успішно застосовувати для розпушування ґрунтів різного механічного складу на глибину до 60 см.Радимо почитати