Новини

Claas відкрив новий центр розробки електроніки

1 Листопада 2017 76

Новий центр розробки електроніки Claas
claasofamerica.com

Компанія Claas урочисто відкрила новий центр розробки електроніки в німецькому Діссене (Нижня Саксонія). Про це повідомляє прес-служба компанії.

Висококласні фахівці працюватимуть над інноваційними рішеннями, які об'єднають різні сільськогосподарські машини в одну мережу. Це дозволить фермерам з усього світу набагато ефективніше управляти сільськогосподарськими процесами.

«Це ще один важливий крок назустріч цифровому майбутньому. Електронні допоміжні системи, програмне забезпечення та технології зв'язку відіграють все більш важливу роль в сфері сільського господарства», заявив на відкритті центру член Виконавчої ради концерну Claas Томас Бек.

Новий центр увійшов до складу підрозділу Claas E-Systems. На його території, що займає 5 га, працювати в штатному режимі працюватимуть 170 програмістів, інженерів та інших фахівців. Вони займуться вдосконаленням приладів контролю, електроніки, терміналів, систем відеоспостереження, автоматичної навігації і іншими інноваційними розробками.

Розробками в області електроніки Claas займається з 1998 року, з того часу в рамках програми EASY компанія випускає інноваційні технології, спрямовані на підвищення ефективності роботи сільськогосподарської техніки. Компанія Claas вважається одним з провідних постачальників технологічних рішень в області точного землеробства і отримала безліч престижних нагород за свої інновації в даній сфері.
Радимо почитати