Новини

Причіпний глибокорозпушувач AgroLand 9217 Swallow ввели в експлуатацію

1 Листопада 2017 102

Причіпний глибокорозпушувач AgroLand 9217 Swallow
agroland.ua

Причіпний глибокорозпушувач AgroLand 9217 Swallow був введений в експлуатацію. Про це повідомила прес-служба компанії.

Причіпний глибокорозпушувач AgroLand 9217 Swallow розроблений на підставі технічних рішень конструкторів відомої британської компанії Financist Services LTD. Модель є однією з перших в серії сільгосптехніки AgroLand, виробленої за індивідуальним замовленням. Важливою відмінною рисою даного агрегату є можливість регулювання по висоті зчіпного пристрою на дишлі, що дозволяє агрегатувати його з різними моделями тракторів.

AgroLand 9217 Swallow шириною 5 м, застосовується в тандемі з тракторами потужністю не менше 300 к.с. і використовується для розпушування ґрунтів різного механічного складу на глибину до 600 мм.
Використання в конструкції агрегату стійки Парапалау дозволяє ефективно боротися з плужною підошвою ґрунту для поліпшення гідро- та повітрообміну ґрунту. В процесі роботи глибокорозпушувача ґрунт зберігає свою структуру і утримує вологу.

Міцність причіпного глибокорозпушувача AgroLand 9217 Swallow забезпечує металоконструкція MMZ (Туреччина). Гарантія 2 роки поширюється на рамні конструкції агрегату.Радимо почитати