Новини

Trimble презентувала дисплей Trimble GFX-750 для сільського господарства

31 Жовтня 2017 134

Дисплей Trimble GFX-750 для сільського господарства
Дисплей Trimble GFX-750 для сільського господарства
Trimble

Компанія Trimble представила дисплей Trimble GFX-750 для сільського господарства на міжнародній агропромисловій виставці АгроКомплекс-2017. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Дисплей поставляється з навігаційним контролер NAV-900, оснащений новітнім GNSS приймачем Trimble, що дозволяє працювати з декількома супутникових сузір'ями. Конструкція системи передбачає просте кріплення контролера на даху машини. Підтримка декількох супутникових сузір'їв забезпечує надійне позиціонування, дозволяючи найбільш ефективно використовувати робочий час, особливо при роботі на горбистій місцевості.

За словами компанії, дисплей GFX-750 не має аналогів та має роздільну здатністю і діагональ 10,1 дюйма та може працювати з тракторами більшості виробників. Система підходить для господарств з різнорідним парком машин.

Дисплей сумісний з універсальним протоколом зв'язку ISOBUS, розробленим компанією Mueller Electronics, що входить в Trimble. Підтримка цього протоколу дозволила реалізувати управління сільськогосподарськими машинами і агрегатами, контролюючи внесення матеріалів.

В компанії говорять, що також дисплей GFX-750 буде продемонстрований Agritechnica-2017, яка відбудеться в Ганновері.Радимо почитати