Новини

New Holland презентував ринку новий компактний навантажувач C237

31 Жовтня 2017 86

Компактний навантажувач New Holland C237
Компактний навантажувач New Holland C237
enki.ua

Компанія New Holland розширила свою лінійку компактних гусеничних навантажувачів новим навантажувачем моделі C237. Про це повідомляє enki.ua.

Заявляється, що дана модель призначена, як для експлуатації на фермерських господарствах, в будівельній сфері, а також для використання комунальними службами.
За словами компанії, завдяки особливій конструкції шасі і стійкості, навантажувач New Holland C237 добре справляється з рухом і роботою на схилах.

Оснастивши навантажувач 74-сильним двигуном, у відповідь на запити споживачів, виробник прибрав з силової установки рідину для вихлопної системи дизельного двигуна (DEF). А також наділив його номінальної робочої вантажопідйомністю 1,7 т при 50% перекидаючого навантаження, і здатністю низького тиску на ґрунт — 0,3 кг сили на см2.

Також нова машина оснащується двома видами ковшів, один з яких призначений для застосування в звичайних умовах, другий — для роботи з твердими ґрунтами. У класичного сила відриву на ковші становить близько 3,5 т, у посиленого — 2,8 т.Радимо почитати