Новини

Kuhn презентує новий стрічковий валкоутворювач-підбирач на Agritechnica-2017

31 Жовтня 2017 130

Стрічковий валкоутворювач-підбирач Kuhn Merge MAXX 950
Стрічковий валкоутворювач-підбирач Kuhn Merge MAXX 950
agroinfo.com

Kuhn Farm Machinery представить нову версію свого стрічкового валкоутворювача-підбирача на виставці Agritechnica-2017, яка пройде в Ганновері з 12 по 18 листопада. Про це повідомляє agroinfo.com.

Merge MAXX 950, орієнтований для роботи на великомасштабних пасовищних фермах, використовує дві регульовані змінні ширини і двонаправлені стрічки, щоб забезпечити максимальну ширину захвату 9,5 метра.

Двонаправленна конструкція подвійних стрічок Merge MAXX 950 забезпечує кілька варіантів формування валків: фураж може збиратися в один центральний валок, або один боковий валок (з лівого або правого боку), або два бокових валка (з двох сторін), а також в один центральний і один бічний (лівий або правий) валок.

Ширина захоплення і ширина валка може регулюватися відповідно до кількості і видом кормового матеріалу, що дозволяє скоротити кількість проходів і пов'язаних з ними витрат. Для бічних валків їх ширина може варіювати від 1,00 до 1,50 м. Для центральних валків ширина може досягати 2,20 м.

Автоматично регулюючі ролики спереду і з боків підбираючого пристрою саморегулюють своє положення в залежності від товщини культури. Це, в свою чергу, забезпечує послідовний і постійний потік фуражу для стрічок, що дозволяє Merge MAXX виробляти рівномірний, повітряний і швидковисихаючий валок, що згодом полегшує прес-підбирачу або подрібнювачу збір великих обсягів трави: таким чином кормозбиральні комбайни можуть збільшити робочу швидкість руху на 2-3 км/год.

Як і для будь-яких валкоутворювачів, підбір чистої трави і здатність робити прокошування, в якому немає каменів, ґрунту або інших забруднень, залежить від здатності точно копіювати рельєф ґрунту. На новому Merge MAXX 950 це контролюється трьома ключовими елементами конструкції: підбираючими елементами, оснащеними маятниковими зчленуваннями, потужними підйомними пружинами і точками обертання, які забезпечують вертикальний і кутовий кліренс. Крім забезпечення гарної якості фуражу, менша кількість сміття в валку також скорочує час і гроші, витрачені на заміну ножів і інших робочих деталей на кормозбиральний комбайн або прес-підбирачі.

За словами компанії, стрічковий валкоутворювач Merge MAXX може обробляти різні види кормів, включаючи найделікатніші культури, і завжди зберігає повну поживну цінність врожаю. У порівнянні зі звичайними валкоутворювачами, Merge MAXX 950 забезпечує збільшення робочої швидкості на 30-100%, при цьому максимальна економія часу досягається при роботі з вологими або важчими кормовими культурами.

Merge MAXX 950 складається до 3,0 м в ширину, 7,4 м в довжину, 3,6 м у висоту для легкого переміщення між полями і сумісний з тракторами з мінімальною потужністю 85 к.с.

Вартість машини в базовій комплектації складає 65 356 фунтів стерлінгів.Радимо почитати