Новини

Zetor презентує серію тракторів у низькому діапазоні потужності

31 Жовтня 2017 201

Трактор Zetor
Трактор Zetor
Profi.com

Чеський виробник тракторів Zetor на цьогорічній виставці Agritechnica представить новий концепт дизайну трактора у якості першої комерційної версії. Також в Ганновері компанія презентує дві нові лінійки тракторів. Про це повідомляє profi.com

Все залежить від ринку, але в компанії вважають, що 10-30% від загального обсягу продажів припадає на трактори потужністю нижче 80 к.с. З новими машинами Utilix та Hortus компанія планує зайняти сегмент тракторів потужністю 40-70 к.с.

Zetor розширив свою пропозицію до шести лінійок (13 машин) у діапазоні потужності від 40 к.с. до 160 к.с. Нові моделі Utilix HT 45 (43 к.с.) та Utilix HT 55 (49 к.с.) обладнані чотирьохциліндровим двигуном з системою контролю викидів IIIA ступеню.

Трьохступінчаста гідростатична трансмісія дозволяє розвивати максимальну швидкість 30 км/год, і, залежно від комплектації, продуктивність потоку гідравлічної системи складає 52 або 56 л/хв.

Моделі Hortus CL 65 та HS 65 оснащені чотирьохциліндровим 67-сильним двигуном з системою контролю викидів IIIB ступеню. Обидві моделі мають механічну трансмісію 24пХ24з (модель HS оснащена трансмісією PowerShuttle). Максимальна швидкість тракторів Hortus становить 40 км/год. Як і машини Utilix, вони стандартно оснащені вологими гальмами та системою кондиціонування. Максимальна продуктивність гідравлічної системи складає 60 л/хв.

Нові трактори можна буде замовити на початку наступного року, перші поставки очікуються в березні.Радимо почитати