Новини

Аграрії отримали компенсацію за придбану техніку Лозівських машин (ОПИТУВАННЯ)

30 Жовтня 2017 222

Борона Дукат-6 від Лозівських машин на AgroExpo
Борона Дукат-6 від Лозівських машин на AgroExpo
Traktorist.ua

Аграрії, які придбали сільськогосподарську техніку «Лозівські машини», в рамках державної програми часткової компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва вже отримали грошові транзакції.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Лозівські машини», долучились до держпрограми і мають можливість забезпечити кожного аграрія високоякісними і енергоефективними агрегатами вітчизняного виробництва, придбання якої здійснюється на пільгових умовах. Купуючи нашу техніку, аграрії не просто економлять свої ресурси, вони підтримують українського виробника, тим самим розвивають аграрний бізнес в країні», — зазначає Віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

Перші транзакції за програмою 20%-ї  компенсації вартості сільгосптехніки «Лозівських машин» отримали аграрії з Дніпропетровської та Миколаївської областей. Українські фермери близько півроку чекали практичної реалізації програми. І з осені цього року часткова компенсація вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва почала працювати.

«За придбану зубопружинну борону «Ліра-24» отримав компенсацію 4 жовтня 2017 року. 20% з держбюджету від вартості агрегатів «Лозівських машин» додатково стимулюють до купівлі і є важливим фактором при виборі техніки».«Лозівські машини» продовжують успішно реалізовувати урядову програму часткової компенсації, в найближчих планах включення новинок 2017 року до списку сільгосптехніки, яка бере участь у програмі компенсації», коментує директор «Світ-Агро» Юрій Мороз.

Державна програма 20%-ї компенсації на придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва стартувала 15 березня 2017 року і охоплює близько 800 одиниць техніки від 40 українських заводів-виробників, в тому числі агрегати «Лозівських машин». На програму в цього року виділено 550 млн грн.

«Незабаром в список сільгосптехніки, яка бере участь у програмі компенсації, увійдуть важка дискова борона «Дукат GOLD», важка зубовая борона «Ліра XL», шлейф-борона «Ларі», ротаційна борона «Динар» і причіп «Albion-26 », анонсує Роман Гіршфельд.

Для отримання 20%-ї компенсації вартості агрегатів «Лозівських машин» достатньо звернутися в державний банк із заявкою та документами, що підтверджують покупку. Після отримання документів Мінагрополітики  протягом місяця перераховує кошти державного банку, які компенсують 20% вартості придбаної техніки без урахування ПДВ.

 Радимо почитати