Новини

Continental відкриває новий завод з випуску сільськогосподарських шин в Португалії

30 Жовтня 2017 220

Завод Continental з випуску сільськогосподарських шин в Португалії
Завод Continental з випуску сільськогосподарських шин в Португалії
agro-profi.ru

Одночасно із запуском нової лінійки радіальних шин преміального класу підрозділ спеціалізованих комерційних шин Continental (CST) відкриває нову виробничу площадку в Лозада (Португалія).

Про це повідомляє logistics.ru.

«Наш цех сільськогосподарських шин в Лозада є одним з найбільш передових в концерні Continental і в відповідному сегменті», — говорить Педро Каррейра (Pedro Carreira), керуючий заводу в Лозада.

За словами компанії, на пiдприємствi встановлено новітні технології, що гарантують якісне виробництво шин. Завдяки інноваційним намотувальним механізмам досягається рівномірний розподіл матеріалу для отримання правильної круглої форми. Також використовується технологія борту, спеціально розроблена для сільськогосподарських шин, що підвищує їх міцність, що оптимізує монтаж і посадку на обід.

Технологія Asic застосовується для забезпечення рівномірного розподілу температур всередині і зовні шини під час вулканізації, що робить позитивний вплив на продуктивність заводу і опір коченню шини. Крім того, підприємство було побудовано за стандартами ергономіки: так, для транспортування сільськогосподарських шин використовуються автоматично керовані навантажувачі (AGV) і підйомні механізми.

Поруч з виробничим цехом створений випробувальний центр, в якому відділ досліджень і розробок в тісній співпраці з головним офісом в Ганновері буде перевіряти якість виготовлених шин і працювати над оптимізацією та подальшим вдосконаленням продукції для сільського господарства.

Виготовлення сільгоспшин на заводі Continental в Португалії
Виготовлення сільгоспшин на заводі Continental в Португалії

У будівництво нового заводу в минулому році компанія Continental інвестувала 49,9 млн євро. Додаткові 2,5 млн євро було вкладено в новий випробувальний центр. Різні виробничі майданчики Continental боролися за право організувати нове підприємство на своїй території, але в 2014 році вибір припав на Лозада через відмінну інфраструктури і високої кваліфікації персоналу. У лютому 2016 року розпочалося будівництво, а в червні був закладений фундамент. Перша експериментальна партія шин була випущена в листопаді того ж року. З квітня 2017 року Лозада виготовлялися тестові шини, а серійне виробництво почалося в серпні. До кінця 2017 року буде випущено 5000 шин 13 різних типорозмірів.

Крім сільськогосподарських шин, завод в Лозада також виробляє легкові. Виробнича потужність заводу становить близько 18 млн легкових шин. Компанія Continental інвестувала в цілому 100 млн євро в збільшення обсягу виробництва легкових шин і розширення виробництва високошвидкісних шин.Радимо почитати