Новини

Trelleborg розробив шину, яка поєднує характеристики радіальної шини та переваги гусениць

30 Жовтня 2017 94

Інноваційна шина Trelleborg Pneutrac
Інноваційна шина Trelleborg Pneutrac
agroinfo.com

Виробник шин Trelleborg розробив революційну інноваційну шину, яка поєднує в собі характеристики радіальної шини та переваги гусениць, що відрізняються показниками низького ущільнення ґрунту. Про це повідомляє agroinfo.com.

Шина має нову боковину, в якій використовується технологія Cup Wheel. Саме вона, на думку компанії, допомагає витримувати навантаження, забезпечуючи при цьому дуже низька ущільнення і надзвичайно широкий слід.

Стандартна бокова стінка буде згинатися зовні при навантаженні, тоді як нова розробка має внутрішню боковину із каркасною конструкцією, яка розподіляє навантаження по всій шині.

Нова конструкція дозволяє шині використовувати всі 100% від своєї потенційної ефективності, при цьому вона буде орієнтована на використання в садах і виноградниках, де необхідно зчеплення і стійкість на схилах, а також захист кореневої системи при роботі у вузьких просторах.

Також компанія заявляє, що протектор на новій шині характеризується прогресивною технологією зчеплення, який допомагає шинам не тільки покращувати зчеплення з дорогою, але і залишатися чистими.Радимо почитати