Новини

Cognitive Technologies провела перші нічні тестування безпілотного комбайна

27 Жовтня 2017 93

Перші нічні тестування безпілотного комбайна
Перші нічні тестування безпілотного комбайна
agbz.ru

Компанія Cognitive Technologies є розробником систем штучного інтелекту для управління безпілотними транспортними засобами випустила нову версію системи автоматичного водіння Cognitive Agro Pilot для безпілотного комбайна. Система здатна стійко детектувати об'єкти польової сцени і працювати в нічних умовах.

Про це повідомляє agbz.ru.

«Вперше в Росії ми провели масштабні випробування безпілотного комбайна в нічних умовах. Наша нейронна мережа відпрацювала вище всяких похвал. Тепер Cognitive Agro Pilot може функціонувати цілодобово. Це дозволить звести до мінімуму вплив погодного і людського фактора, підвищити, на думку експертів, якість збирання зернових до 25-30%», — говорить президент Cognitive Technologies Ольга Ускова.

Ще однією з відмінних рис нової версії стала можливість здійснення складних маневрів, в тому числі і в нічних умовах (розворот, рух по істотно зігнутої траєкторії і т.д.).

Також, список обладнання, з яким може працювати Cognitive Agro Pilot, поповнився важливим елементом, що встановлюються на комбайні — підбирачем соломи.

Перші нічні тестування безпілотного комбайна

«Це дає нам можливість проводити в автономному режимі прибирання нових класів сільгоспкультур, наприклад, рису і соломи по валку», — розповідає керівник департаменту розробки безпілотних транспортних засобів Cognitive Technologies Юрій Мінкін.

Юрій Мінкін додає, що нове ПЗ тепер здатне підтримувати максимальний швидкісний режим при русі по полю для збиральних комбайнів цієї марки до 11 км/год. При цьому потрібно розуміти, що валок скошеної культури, уздовж якого рухається комбайн, має не пряму, а досить вигнуту форму, з поворотами, вигинами, розривами і т.п. Ми змогли домогтися стійкості руху в таких непростих умовах і на швидкостях, близьких до граничних.

Випробування пройшли в Ростовській області спільно з партнером Cognitive Technologies «Ростсельмаш». Як якості полігону використовувалися рисові поля загальною площею до 40 га. Система автоматичного водіння Cognitive Agro Pilot була встановлена ​​на експериментальному зразку комбайна Torum 760.Радимо почитати