Новини

Kuhn розширив лінійку дискових лущильників моделями Optimer XL 100 і 1000

27 Жовтня 2017 137

Дисковий лущильник Optimer XL 300 в роботі
Дисковий лущильник Optimer XL 300 в роботі
Kuhn

Компанія Kuhn розширила існуючу лінійку 3,0-7,5 метрових дискових лущильників Optimer+ новими моделями Optimer XL 100 і 1000. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Завдяки дискам більшого діаметра (620 мм), лущильники Optimer XL дозволяють працювати на глибині від 5 до 15 см з оптимальним входженням робочих органів в ґрунт.

За словами компанії, сільгоспвиробники можуть в повній мірі використовувати агрономічні переваги Optimer XL для стерньового обробітку: поверхневе і глибинне розпушування, забивання в ґрунт великої кількості рослинних залишків (типу кукурудзи), руйнування покривних культур.

Завдяки запобіжної системі з еластомерних блоків і широкому фланцю, немає бічної хвилястості, що забезпечує ефективне проникнення в ґрунт при будь-яких умовах.

Дисковий лущильник Optimer XL 300
Дисковий лущильник Optimer XL 300

Основною перевагою Optimer+ і XL є наявність тільки однієї дискової батареї на плечі і великий кліренс під рамою, що полегшує роботу при великій кількості рослинних залишків на полі (зерна кукурудзи, гній).

Гідравлічне регулювання з кабіни забезпечує високу точність роботи і адаптацію до неоднорідності ділянок. Новий модельний ряд Optimer XL агрегатується з тракторами потужністю від 100 до 300 к.с. Доступні навісні моделі на 3,0; 3,5; і 4,0 метра і причіпні моделі на 4,0 і 5,0 метрів.

Широкий вибір котків, включаючи новий подвійний коток в формі U, дозволяє адаптуватися до всіх типів ґрунту.Радимо почитати