Новини

Horsch представить нову сівалку Serto SC на Agritechnica 2017

27 Жовтня 2017 225

Нова зернова сівалка Horsch Serto SC
Нова зернова сівалка Horsch Serto SC
tillage-live.uk.com

Компанія Horsch на виставці Agritechnica презентує нову зернову сівалку Serto SC з робочою шириною 10 м та 12 м для великих господарств. Про це повідомляє tillage-live.uk.com

Новинка має ущільнюючий коток і потужний насіннєвий сошник з подвійним диском. За кожною шиною розміщуються два висівні сошники з шириною міжрядь 16,6 см, подібно до системи Pronto, а коток-ущільнювач знижує вимоги по потужності і економить паливо.

Новий міцний паралелограмний сошник Horsch має великі підшипники. Він підходить для роботи в складних умовах і забезпечує надійне розміщення насіння. На створення цієї технології вплинуло використання пунктирного висіву на сівалках Maestro. Для забезпечення рівномірного розміщення насіння сівалка Serto SC оснащена котком для вирівнювання та ущільнення.

Serto SC має бункер ємністю 6000 л, який можна заповнити тільки насінням або насінням та добривом у співвідношенні 50:50. Для мікрогранульованих сумішей також доступний додатковий бункер ємністю 300 л.

З натисканням однієї кнопки сівалка складається в транспортну ширину 3 м. Хвилясті диски ефективно закривають сліди від коліс, а завдяки низькому розміщенню бункера всі компоненти легкодоступні і оператор має гарну видимість агрегату та поля.Радимо почитати